Як ви пишете контент стратегію веб-сайту?

Як ви пишете контент стратегію веб-сайту?

Перш ніж ви зможете створити контент стратегію веб-сайту, важливо зрозуміти різницю між контент стратегією та контент планом. Контент-стратегія — це загальний план і цілі щодо контенту вашого веб-сайту (шлях від цілей і завдань до результатів), тоді як контент-план — це конкретний план дій для створення та керування вмістом (вузькоспрямоване планування просування на певних платформах). Контент-стратегія – це основа, на якій будується контент-план.Визначення вашої аудиторії

Першим кроком у створенні стратегії контенту веб-сайту є визначення вашої цільової аудиторії. Знаючи, для кого ви пишете, ви зможете створювати контент, який розмовлятиме з ними. Подумайте про їхні бажання, потреби та інтереси, а також про те, як ваш контент може їх задовольнити.

Змістові цілі

Коли ви дізнаєтеся, хто ваша аудиторія, ви можете почати думати про те, чого ви хочете досягти контентом вашого веб-сайту. Для того, щоб інформувати, навчати, переконувати чи розважати? Ви хочете збільшити відвідуваність веб-сайту, підвищити кількість конверсій або створити лояльність до бренду? Ваші цілі щодо контенту стануть мірилом вашої стратегії контенту.

Типи контенту

Наступним кроком є визначення того, який тип контенту ви повинні включити на свій веб-сайт. Чи повинні ви мати дописи в блогах, відео, вебінари, електронні книги, офіційні документи, інфографіку тощо? Подумайте, яким типам контенту надає перевагу ваша аудиторія, і як це може допомогти вам досягти цілей щодо контенту.

Структура змісту

Коли ви дізнаєтеся, який тип контенту ви збираєтеся створювати, вам потрібно подумати, як його організувати. Чи повинні ви мати категорії, теги чи часову шкалу? Як ви переконаєтеся, що люди зможуть знайти те, що вони шукають? Який тип пошукової оптимізації (SEO) ви будете використовувати?

Формати контенту

Коли справа доходить до створення контенту веб-сайту, існує безліч форматів на вибір. Ви можете створювати блоги, статті, відео, подкасти, інфографіку тощо. Подумайте про типи контенту, які найкраще відповідатимуть вашій аудиторії та цілям вашого веб-сайту.

Планування контенту

Одним із ключових компонентів контент-стратегії є планування. Визначте, як часто ви плануєте оновлювати контент веб-сайту. Залежно від ваших цілей і типу контенту, який ви створюєте, ви можете публікувати публікації щодня, щотижня чи щомісяця.

Процес написання

Коли ви визначили типи контенту та частоту оновлень, настав час подумати про фактичний процес написання. Подумайте, які дослідження та ресурси вам потрібні, щоб створити точний і привабливий контент. Крім того, вирішіть, як ви будете структурувати свій контент, включаючи довжину, тон і форматування.

Огляд контенту

Перш ніж публікувати контент веб-сайту, важливо його переглянути. Це допоможе переконатися, що ваш контент має найвищу якість і відповідає вашим стандартам. Подумайте про те, щоб професійний редактор перевірив ваш контент і надав відгук.

Висновок

Створення стратегії контенту веб-сайту має важливе значення для досягнення ваших бізнес-цілей. Визначивши типи контенту, який ви хочете створити, частоту оновлень, процес написання та процес рецензування, ви можете переконатися, що контент вашого веб-сайту буде актуальним і привабливим.

Дотримуючись цих кроків, ви можете створити ефективну стратегію контенту веб-сайту, яка приверне трафік і приведе до успіху.