Топ 10 соціальних мереж та платформ для вашого бізнесу

Топ 10 соціальних мереж та платформ для вашого бізнесу

Вітання! Якщо ви хочете просунути свій бізнес і заявити про себе, ви в потрібному місці. Сьогодні ми говоримо про вибір правильних сайтів та платформ соціальних мереж для вашого бізнесу та про те, як використовувати їх у своїх інтересах.

В даний час світ соціальних мереж може бути трохи приголомшливим. Маючи так багато різних платформ, може бути важко зрозуміти, які з них вибрати і як ефективно просувати свій бізнес на них. Не турбуйтеся - я тут, щоб спростити його для вас. У цій статті я проведу вас через процес вибору правильних сайтів та платформ соціальних мереж для вашого бізнесу та дам поради про те, як просувати у них свій бізнес. Отже, почнемо!

Name Company MAU* Country
Facebook  Meta Platforms  2.96 billion US
YouTube Alphabet Inc.  2.291 billion US
WhatsApp  Meta Platforms 2 billion US
Instagram  Meta Platforms 1.2 billion US
TikTok ByteDance 732 million China
Telegram Telegram 700 million UAE
Pinterest Pinterest 459 million US
Reddit Reddit 430 million US
Twitter Twitter, Inc. 396 million US
LinkedIn Microsoft 310 million US

MAU - monthly active users (щомісячно активних користувачів)

Якщо ви бажаєте представити свій бізнес мільярдам людей, які використовують соціальні мережі, ви повинні підійти до цього стратегічно. Незалежно від того, наскільки великий у вас бюджет, не продумане просування у соцмережах не принесе вам бажаних результатів. Ось чому важливо вибрати правильні платформи для вашої аудиторії.

Отже, якими є ваші варіанти? Давайте подивимося на 10 найпопулярніших соціальних мереж. Ми розглянемо основи кожної платформи та запропонуємо, як бізнес може отримати з неї максимальну користь.Facebook

facebook.com

Facebook - популярна соціальна мережа зі штаб-квартирою в Menlo Park, California. Заснований Марком Цукербергом разом з іншими студентами Гарвардського коледжу та сусідами по кімнаті Едуардо Саверіном, Ендрю Макколлумом, Дастіном Московицем та Крісом Хьюзом у 2004 році, він став одним із найпопулярніших сайтів в Інтернеті з більш ніж 2,96 мільярдами активних користувачів на місяць. Він отримав мільярди доларів доходу за рахунок реклами, продажу продуктів та інших джерел.

Facebook — це онлайн-спільнота, яка дозволяє користувачам спілкуватися з сім'єю, друзями та колегами за допомогою постів, фотографій, відео та повідомлень. Він також надає користувачам можливість приєднуватись до груп за інтересами, стежити за джерелами новин та дивитися відео у прямому ефірі. Крім того, Facebook пропонує користувачам можливість створювати події, додавати друзів та просувати свій бізнес чи організацію.

Для компаній та організацій Facebook – відмінна платформа для просування своїх продуктів, послуг та/або заходів. Завдяки потужній рекламній платформі бізнеси можуть орієнтуватися на бажану аудиторію та збільшувати охоплення. Крім того, підприємства можуть створити сторінку для взаємодії з клієнтами, створення партнерських відносин та зміцнення лояльності до бренду. Також у Facebook чудовий месенжер та інтеграція з WhatsApp що дозволяє спілкуватися з кожним клієнтом індивідуально.

YouTube

youtube.com

YouTube - це платформа соціальних мереж, яка зробила революцію в тому, як ми спілкуємося, дивимося, слухаємо та вчимося. YouTube, заснований 2005 року трьома колишніми співробітниками PayPal, швидко став глобальним явищем. З штаб-квартирою в San Bruno, California, вона має понад 2,291 мільярд активних користувачів на місяць, і вона стала однією з найприбутковіших соціальних мереж.

Від завантаження власних відео та потокового контенту до перегляду музичних кліпів, навчальних посібників та багато іншого – на YouTube кожен знайде щось для себе. Це чудовий майданчик для просування, залучення клієнтів та партнерів. Я знаю не з чуток силу YouTube для розвитку бізнесу. Я використовую його для створення аудиторії та розвитку свого бізнесу за допомогою цільового відеоконтенту, цільової реклами та співпраці з іншими користувачами YouTube.

YouTube має чудовий спосіб надання контенту, який є одночасно кумедним і пізнавальним. Якщо ви шукаєте гумор, розваги, інструкції, рецепти або новий спосіб навчання, YouTube допоможе вам. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та зручним функціям YouTube зробив революцію у тому, як ми споживаємо контент.

WhatsApp

whatsapp.com

WhatsApp - це популярна платформа для обміну повідомленнями, яка здійснила революцію у способах спілкування людей. Заснована в 2009 році Яном Кумом та Брайаном Ектоном, компанія має штаб-квартиру в Menlo Park, California. WhatsApp з більш ніж 2 мільярдами активних користувачів на місяць є одним з найбільших і найчастіше використовуваних програм для обміну повідомленнями у світі. Він дозволяє користувачам надсилати текстові повідомлення, зображення, відео та документи з наскрізним шифруванням, що робить його однією з найбезпечніших доступних програм для обміну повідомленнями.

WhatsApp має ряд функцій, які виділяють його серед інших платформ обміну повідомленнями. До них належать голосові та відеодзвінки, групові чати, спільне використання документів та спільне використання геолокації. Додаток також пропонує ряд інструментів для підвищення залученості, таких як стікери, GIF-файли та фони, що настроюються. WhatsApp також дозволяє компаніям створювати власні облікові записи та взаємодіяти з клієнтами через платформу. Це допомагає компаніям підвищити лояльність до бренду та охопити набагато ширшу клієнтську базу.

WhatsApp постійно розширює межі своїх можливостей, щоб залишатися однією з найкращих програм для обміну повідомленнями. Як smm-менеджер, я стежу за останніми тенденціями та новими функціями, які пропонує WhatsApp. Я просуваю платформу серед клієнтів та партнерів, щоб розширити використання та побудувати відносини. Це неймовірно потужний інструмент, який змінив те, як ми спілкуємося, і я з нетерпінням чекаю, куди він піде далі!

Instagram

instagram.com

Instagram – це соціальна мережа для обміну фотографіями та відео, що належить Facebook, Inc. Вона була запущена в жовтні 2010 року і з того часу стала однією з найпопулярніших соціальних мереж у світі з більш ніж 1,2 мільярдами активних користувачів на місяць. Заснований Кевіном Сістром та Майком Крігером, Instagram перетворився на потужний маркетинговий інструмент для бізнесу, пропонуючи такі функції, як Stories, IGTV, Reels та Live, щоб охопити свою цільову аудиторію. Це також відмінна платформа для впливових осіб для просування свого контенту та взаємодії зі своїми підписниками. Instagram з його величезною базою користувачів — відмінний спосіб просувати свій бренд, звертатися до потенційних партнерів і залучати клієнтів. Я завжди шукаю нові способи творчо залучити клієнтів та партнерів у Instagram. Завдяки захоплюючим історіям, інтерактивним фільтрам та можливостям інфлюенсер маркетингу Instagram надає чудову платформу для розвитку вашого бізнесу.

TikTok

tiktok.com

TikTok – це соціальна мережа, яка підкорила світ. Її штаб-квартира знаходиться в Пекіні, Китай, і вона була запущена у 2017 році. Вона стала однією з найпопулярніших соціальних мереж із більш ніж 732 мільйонами активних користувачів на місяць і росте з кожним днем. TikTok заснували Алекс Чжу, Лую Ян та Чжан Імін. Це стало прибутковою платформою з передбачуваним річним доходом 11 мільярдів доларів.

TikTok пропонує користувачам широкий спектр функцій, таких як створення відео, музичні та звукові ефекти, синхронізація губ та багато іншого. Це чудовий спосіб продемонструвати свої творчі здібності та створити контент, який буде цікавий вашим підписувачам і не лише ним. Завдяки інтерактивному та простому у використанні інтерфейсу не дивно, що TikTok став таким популярним.

Я завжди шукаю способи просування та залучення клієнтів та партнерів. TikTok – ідеальна платформа для цього. З його базою користувачів легко створювати контент, який охопить велику аудиторію. Крім того, його зручний інтерфейс дозволяє легко створювати творчий та захоплюючий контент. Я постійно використовую TikTok для просування бізнесу клієнтів і завжди знаходжу нові способи збільшення конверсій.

Snapchat

snapchat.com

Snapchat – одна з популярних соціальних мереж! Вона була заснована в 2011 році Еваном Шпігелем, Боббі Мерфі та Реджі Брауном і має штаб-квартиру в Santa Monica, California. Зараз вона має понад 528 мільйонів активних користувачів на місяць, що робить її однією з найпопулярніших соціальних мереж.

Завдяки своїм унікальним функціям не дивно, що Snapchat став таким популярним. Він дозволяє користувачам надсилати фотографії та відео, звані знімками, термін дії яких закінчується через короткий проміжок часу. Користувачі також можуть налаштовувати свої знімки за допомогою тексту, малюнків та інших кумедних фільтрів.

Я знаю, як важливо залишатися на крок попереду, коли йдеться про просування вашого бренду. Snapchat - чудова платформа для залучення клієнтів та партнерів. З його забавними фільтрами та відео легко створювати унікальний контент, який приваблює користувачів. Крім того, ви можете використовувати геофільтри, спонсоровані лінзи та інші творчі інструменти для залучення трафіку на веб-сайт або продукти вашої компанії.

Загалом, Snapchat — чудова платформа для взаємодії з вашими клієнтами, партнерами та підписниками. Завдяки різноманітним функціям і величезній базі користувачів це відмінний інструмент для просування вашої компанії і створення бренду.

Telegram

telegram.org

Telegram — це програма для обміну повідомленнями, яка вивела на новий рівень наші погляди щодо способів спілкування людей. Компанія була заснована у 2013 році братами Миколою та Павлом Дуровими та має штаб-квартиру в Дубаї, Об'єднані Арабські Емірати. За минулі роки Telegram став одним із найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями у світі з більш ніж 700 мільйонами активних користувачів на місяць. Програма пропонує низку функцій, включаючи групові чати, секретні чати, обмін файлами, голосові та відеодзвінки, а також ботів, які полегшують користувачам можливість залишатися на зв'язку зі своїми друзями та сім'єю.

Я добре знайома з Telegram та його численними функціями. Це відмінна платформа для просування бізнесу та вибудовування відносин із клієнтами та партнерами. Завдяки розширеним функціям безпеки та конфіденційності Telegram є чудовим вибором для забезпечення безпеки розмов та даних. Крім того, його простий у використанні інтерфейс та широкий спектр функцій роблять його привабливим вибором як для бізнесу, так і для приватних осіб. Telegram також пропонує низку рекламних інструментів, які можна використовувати для залучення клієнтів та партнерів.

Pinterest

pinterest.com

Pinterest – це платформа для соціальних мереж, яка дозволяє користувачам обмінюватися візуальним контентом, таким як зображення, відео та GIF-файли. Компанія була заснована в грудні 2009 року Беном Зільберманном, Полом Скіаррою та Еваном Шарпом, її штаб-квартира знаходиться в San Francisco, California. В даний час він має більше 459 мільйонів активних користувачів на місяць, що робить його однією з найпопулярніших соціальних мереж у світі. Ви можете не тільки створювати дошки для публікації та збереження ідей, але й підписуватись на дошки інших користувачів чи людей, які розділяють ваші інтереси. Він також дозволяє шукати контент за ключовими словами, категоріями та інтересами.

Вам потрібно буде створювати дошки та піни, які будуть візуально привабливими та залучатимуть користувачів на вашу сторінку. Ви також повинні взаємодіяти з людьми, які розповсюджують ваш контент і відповідають на коментарі. Крім того, ви повинні активно шукати впливових осіб та партнерів, з якими можна співпрацювати, щоб просувати свій контент та збільшувати охоплення. Зрештою, ваша мета — збільшити залучення і зробити так, щоб ваш контент побачило якнайбільше людей.

Reddit

reddit.com

Reddit – соціальна мережа, заснована у червні 2005 року Стівом Хаффманом та Алексіс Оганян. Reddit зі штаб-квартирою в San Francisco, California, в даний час налічує понад 430 мільйонів активних користувачів на місяць і став впливовим центром цифрових медіа та комунікацій. Reddit — це універсальна платформа, яка пропонує широкий спектр функцій, включаючи налаштовані сабреддити, дискусійні форуми та контент користувача. Якщо ви хочете дізнатися щось нове, знайти спільноту однодумців або поділитися своїми останніми думками та відкриттями, Reddit – чудове місце. Reddit також пропонує різні інструменти, які допомагають компаніям розширити свою аудиторію, такі як рекламні пости та реклама, а також партнерські програми. Reddit з його яскравою, зацікавленою спільнотою та багатими ресурсами – чудове місце для спілкування з людьми з усього світу.

Twitter

twitter.com

Twitter це платформа для соціальних мереж, яка була заснована в 2006 році і в даний час має штаб-квартиру в San Francisco, California. З більш ніж 396 мільйонами активних користувачів на місяць він став ключовим гравцем у глобальній комунікації, дозволяючи користувачам спілкуватися та ділитися ідеями з людьми по всьому світу. Twitter, заснований Джеком Дорсі, Ноєм Глассом, Бізом Стоуном та Еваном Вільямсом, перетворився на одну з провідних соціальних мереж із доходом у 3,04 мільярда доларів у 2019 році.

Twitter дозволяє користувачам спілкуватися за допомогою коротких повідомлень, які називають «твітами», які можуть включати текст, фотографії, відео та посилання. Він також має низку функцій, таких як хештеги, які дозволяють користувачам приєднуватися до розмов на певні теми та тенденції, та «Ретвіт», який дозволяє користувачам ділитися твітами інших користувачів на своїй часовій шкалі.

Я покладаюся на Twitter для просування, спілкування з клієнтами та партнерами та залучення нових підписників. Я використовую платформу, щоб ділитися новинами, оновленнями та контентом компаній клієнтів, а також стежити за розмовами в режимі реального часу. Я також використовую параметри розширеного пошуку у Твіттері, щоб знайти відповідні розмови та приєднатися до неї.

LinkedIn

linkedin.com

LinkedIn це професійний мережевий сайт, який був запущений в 2003 році і має штаб-квартиру в San Francisco, California. Він має понад 310 мільйонів активних користувачів на місяць по всьому світу, і він був заснований Рідом Хоффманом, Алленом Блю, Костянтином Геріке, Еріком Лі та Жан-Люком Вайяном. Платформа заробила майже 7 мільярдів доларів у 2019 році та є однією з найбільших соціальних мереж для професіоналів.

LinkedIn пропонує своїм користувачам безліч функцій, таких як створення резюме, розміщення вакансій та можливість спілкуватися з іншими професіоналами. Він також дозволяє користувачам створювати групи та приєднуватися до них, публікувати контент та дослідницькі компанії. Для підприємств LinkedIn пропонує різні послуги з просування, залучення клієнтів та пошуку партнерів. Я вважаю LinkedIn безцінним ресурсом для зв'язку з галузевими контактами, пошуку співробітників та створення моєї професійної мережі.